אימון עסקי למנהלים

מטרתו של האימון האישי בעולם הספורט, הוא לשפר את הכושר והביצועים של המאומן. באימון העסקי או האישי,  אנחנו משקפים למאומן את המציאות שלו ועל ידי כך מאפשרים לו הבנה עמוקה של הפעילות השוטפת, ההיבטים המוצלחים והפחות מוצלחים של הפעילות העסקית במטרה להוביל אותו לביצועים עסקיים טובים יותר.

בניגוד לייעוץ ארגוני בו היועץ מכתיב את העשייה, מאמן עסקי לעומת זאת אינו מייעץ, הוא מסייע למנהל לראות את המכשולים ומחסומים שפוגעים בביצועים העסקיים ולהגדיר לעצמו את היעדים והדרך המיטבית להשגתם.


כדי לוודא שתכנית האימון נותנת מענה לצרכי הארגון, מתבצע סקר אבחון ארגוני שמטרתו היא אבחון גורמי המפתח בארגון שפעילותם ותפקודם תורמים להצלחת הארגון או לחילופין, מהווים מחסום שפוגע בביצועים העסקיים של הארגון ומונע מיצוי הפוטנציאל העסקי או פריצת דרך בביצועים העסקיים.תכנית האימון מאפשרת למאומן לקבוע את המטרות אותם הוא רוצה להשיג ולשפר את הטעון שיפור על מנת להשיג את מטרותיו. המאומן מקבל כלים שמאפשרים להתמודד בהצלחה עם האתגרים, לשפר את תהליך קבלת ההחלטות ולאפשר שיפור מתמיד בביצועים העסקיים והאישיים.

תכנית אימון עסקי למנהלים מיועדת למנכ"ל, סמנכ"ל, מנהל שווק, מנהל מכירות ולמנהלים בכללותם. מטרתה  לאפשר לעובדים ומנהלים לזהות את תכונות האיכות הקיימות בהם ולהטמיען בשטח הלכה למעשה.

התכנית נערכת במתכונת של מפגשים שבועיים ומאפשרת למאומנים ליצור הצלחה המבוססת על אימון ושיפור מיומנויות.

בפתיחת התכנית, יוצרים המאומנים חזון הצלחה המבטא פריצת דרך מציבים יעדי הישגיות המבטאים מימוש החזון ומתחייבים לביצוע פעולות מנצחות המכוונות להשגת היעדים.

פתיחת כל מפגש ממוקדת באימון הקבוצה להטמעת עקרונות הצלחה של אנשים מצוינים. בהמשך כל מפגש רוכשים המאומנים כלים מעשיים לביטוי מנהיגות ועוצמה.

במהלך תכנית ההצלחה, לומדים המאומנים כיצד לפעול מתוך אחריות אישית, לקיים הסכמים, ליצור שיתוף פעולה איכותי, לזהות את נקודת המבט היחסית של כל אדם הבא איתם במגע, לסגור עסקה מנצחת, לקיים משוב פעילות, ליצור פתרונות בסביבה של חוסר וודאות, ללמוד מטעויות  ולהעצים את סביבתם.

 לתאום פגישה ללא התחייבות

טואול - בניית אתרים